Новорічне свято завітало і до дошкільнят

Зима – особлива пора року для малечі. Наші діти чекали на неї з нетерпінням, бо кожне зимове свято в нашому закладі радісне цікаве і пізнавальне, а малюки  дошкільних груп відчувають себе казковими героями і потраплять у зимові пригоди.

Наша талановита акторська група сьогодні принесла багато радості та гарного настрою наймолодшим академікам. Малята залюбки взяли участь у новорічній казці та конкурсах. Казкові персонажі вигадували різні цікаві пригоди для дітей, захоплювали творчими завданнями.

Несподівана поява Вовчика-братика та Лисички-сестрички ледь не зіпсувала новорічний ранок, бо вони намагалися поцупити мішок з подарунками, проте дружня команда досвідчених сміливих та кмітливих «звірят» врятувала Свято завдяки своїй винахідливості та згуртованості.  Дітки розповідали цікаві вірші, співали веселі новорічні пісні, всі кружляли в хороводах навколо красуні-ялинки. Для дітей така яскрава подія стала незабутньою, бо кожний мав змогу розкрити свій талант у святковій новорічній залі.

Під кінець свята усі малята отримали смачні, солодкі новорічні подарунки.  

Такий захід  відбувся завдяки підтримці  адміністрації, співпраці вихователів з батьками, вчителями та учнями загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії.