Об’єднані бажанням навчати і навчатись

Колектив учасників освітнього процесу загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії, маючи на меті виконати освітню програму і успішно закінчити навчальний рік, активно опановує досвід з використання засобів дистанційного навчання.

Необхідність реалізації права дітей на освіту в умовах карантину спонукала до перебудови методичної діяльності. Під час двотижневого  методичного онлайн практикуму педагогічних працівників закладу їх слушні думки щодо організації ефективного освітнього процесу було узагальнено і систематизовано управлінськими діями та спільними зусиллями педагогічного колективу.

Результатом систематичного проведення конференцій на платформі «Zoom.us», як складової методичної роботи, є втілення системи проведення вчителями на даній платформі занять та консультацій з учнями 1-11-х класів.

Користуючись різноманітними сервісами, наприклад Gios, Class Dojo, Google docs, вчителі створюють систему дистанційних занять (консультацій, уроків, завдань). Оперативне інформування батьків та учнів здійснюється  через сайт закладу, а також через групи, створені в соціальних мережах та месенжерах (Viber, Telegram та інші) . Батьки мають щоденну інформацію про навчальну діяльність дітей з електронного журналу на платформі «Нові знання» та тримають постійний зв’язок через месенжери.

  Робота здійснюється за затвердженим планом організації навчальної діяльності відповідно до розкладу,  в розробці якого враховано пропозиції батьків та учнів. Разом з вчителями працюють вихователі, психологи та керівники гуртків, які асистують та забезпечують організацію учнів під час занять, допомагають обробці листів з питаннями до вчителя, консультують учнів та батьків щодо користування платформами інтерактивного навчання, зокрема «Zoom.us».

Всім здоров’я, наснаги, сил і надії на краще, весняного позитивного настрою! Все буде добре!