В обіймах Осіннього балу

30 листопада в Хортицькій національній академії відбувся святковий захід, Осінній бал, на який було запрошено шановних гостей, учителів, вихователів, працівників закладу. Завдяки умілим рукам і бурній фантазії вихованців, працівників санаторної школи-інтернату зала академії миттєво перетворилася на казкову вітальню, де перший свій бал відкрили красуні-ведучі, запросивши до себе в гості ошатних і граційних, креативних й інтелектуальних учасників балу.

Казкова Попелюшка поділилася секретом із присутніми, оголосивши, що на цьому казковому балу шляхетні юнаки і  дівчата-красуні візьмуть участь у щорічному конкурсі «И в каком столетии ни живи, никуда не денешься от любви», де вони будуть змагатися у знанні етикету, умінні танцювати, співати, тобто якнайкраще презентувати свої таланти.  Переможці конкурсу, кращі із кращих,  дістануть високе звання -Містер і Міс Осінь.

У пишних шатах, яскравих і неповторних, гості велично увійшли в залу, граціозно презентувавши свою оригінальність, креативність  перед всемогутнім і компетентним, проте досить справедливим журі на чолі з ректором академії Нечипоренко Валентиною Василівною. А перед членами журі була поставлена досить нелегка задача: вибрати одну пару серед 6-ти таких достойних і неповторних красунь і красенів. Проте на балу у фаворі була не лише краса, а й високий рівень інтелекту сукупно із креативністю.

Поки претенденти на високе звання готувалися до презентації, всі присутні мали змогу віртуально потрапити у Країну прекрасного, де галантні юнаки і тендітні юнки запропонували їм прогулятися дорогами моди і краси, чарівними проспектами  і затишними вуличками інтелекту, а потім знову повернутися до святкової зали. Саме тут вже розпочалося перше випробування, перший конкурс креативу «Візитна картка», в якому конкурсанти представляли себе у досить яскравому, емоційному варіанті. Поки тривав конкурс справжніх інтелектуалів з мови, літератури, історії, біології та хімії, і претенденти радували журі своїми влучними відповідями, у виконанні Маргарити Михальченко прозвучала пісня-елегія про історію кохання і розлуки, яка дозволяє бачити чарівність і магію цього почуття, а танцювальний колектив « Dance Way» порадував залу чудовим, емоційним танцем, енергійністю якого захопилися конкурсанти і представили свої оригінальні номери, які відрізнялися самобутністю, індивідуальною артистичністю. Кожна пара протягом свята презентувала залі й журі свою майстерність у співах, рок-н-ролі, грі на музичних інструментах. Всі пари чарівних  претендентів отримували натхненну, гарячу підтримку з боку уболівальників, оскільки подарували присутнім море харизматичності, яскравості і самобутності свого таланту.

Нікого не залишив байдужим конкурс під назвою «Дефіле у сукнях в авангардному стилі». Окрім граційності і майстерності виконавиць, домінуючим завданням пари стало уміння партнера достойно представити свою партнерку. Кожна з них була наскільки унікальна, оригінальна і вирізнялася високою майстерністю виконання, що вельмишановне журі попросило додаткового часу для винесення мудрого рішення щодо визначення переможців. І в цей момент чарівні звуки ніжного вальсу покликали до танцю майже всіх присутніх у залі:з легкістю, невимушено кружляли елегантні пари-кавалери у чорних фраках і їхні супутниці у розкішних бальних сукнях. Все це нагадувало вибагливу, чаруючу, неповторну Віденську оперу.

Непросте завдання постало перед журі конкурсу, адже фантазії пар були безмежні, танці й співи вражали акторським мистецтвом , вбрання-красою й елегантністю. Враховувалося і те, що виступ кожної пари був нагороджений морем компліментів і океаном аплодисментів.

Настав урочистий момент істини. Голова журі, ректор академії Нечипоренко Валентина Василівна оголосила переможців. Ними стали вихованці 9 групи мужній Долинний Іван та харизматична Худик Софія, які дістали у цих напружених змаганнях королівські корони і високе звання -Містер і Міс Осінь. На цьому святі ніхто не залишився без нагород і подарунків, Валентина Василівна разом зі своїми помічниками вручила всім учасникам-конкурсантам грамоти з різних номінацій, а також яскраві святкові подарунки.