Залишайся активним під час карантину

✅ Залишайся активним під час карантину⠀⠀⠀😊 Людина повина мріяти. Завжди. Незважаючи на те, якими б неймовірними і нездійсненими не здавалися ваші мрії іншим, продовжуйте мріяти!⠀⠀⠀🏃‍♀ Під таким гаслом наши учні взяли участь у Всеукраїнському спортивному русі Олександра Педана 𝗝𝘂𝗻𝗶𝗼𝗿𝗭 та ввійшли у сотню перших щасливчиків на отримання наборів WowBox.⠀⠀⠀💖 Щиро вдячі засновнику проєкту з розвитку спорту серед школярів #Juniorz О. Педану #pedanos та його команді за підтримку сучасних шкіл, за можливість доцільно використовувати свою активність та отримувати чудові подарунки 🎁⠀⠀⠀💥Спонукали учнів до участі Юля Онищенко Анна Рассамакина⠀#наспортівдома #карантинвкористь #залишаюсявдома

Опубліковано Школа з науковим спрямуванням Вівторок, 28 квітня 2020 р.

За сприяння Міністерства освіти і науки України в загальноосвітніх навчальних закладах набуває популярності спортивний рух «JuniorZ», що спрямований на розвиток серед школярів здобувачів освіти здорового способу життя.
«Людина повина творити завжди, незважаючи на те, якими б неймовірними і нездійсненними не здавалися Ваші цілі, продовжуйте мріяти!».
Під таким гаслом учні загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії взяли участь у Всеукраїнському спортивному русі Олександра Педана «JuniorZ». Головна умова конкурсу –запис на відеозйомку своїх занять фізичною активністю та завантаження їх в соціальну мережу Instagram.
Саме наші 12 учнів отримали перемогу та увійшли у сотню перших щасливчиків на отримання наборів WOW-боксів. Рухаймося з нами за будь-яких умов!